Organic Capillary - zabieg wzmacniający, wyciszający

 

Zabieg dla cery naczyniowej, wrażliwej

Zabieg do cery naczynkowej z widocznymi teleangiektazjami, zaczerwienionej, wrażliwej, reagującej rumieniem na czynniki zewnętrzne takie jak wiatr czy mróz.

Zabieg przynosi natychmiastową ulgę zaczerwienionej, wrażliwej skórze, koi i otula miękkim ochronnym płaszczem z naturalnych substancji.

Substancje aktywne:

Wzmocnienie naczyń krwionośnych

  • Botamix™ Antioxidant – Wzmacnia i uelastycznia ściany naczyń krwionośnych. Pobudza krążenie. Działa kojąco, przeciwzapalnie i antybakteryjnie.Zmniejsza podrażnienia i zaczerwienienia.Uszczelnia naczynia krwionośne, zmniejszając ich przepuszczalność 

Złagodzenie podrażnień

  • Witamina E – Silny antyoksydant neutralizujący wolne rodniki. Łagodzi podrażnienia i nadmierną wrażliwość wywołaną promieniowaniem UVB. Przeciwdziała stanom zapalnym. Przyspiesza gojenie się ran i stymuluje regenerację tkanek.

Poprawa wyglądu naczynek

  • Polyplant Anticouperose – Botaniczny kompleks z arniki górskiej, kasztanowca, oczaru wirginijskiego, bluszczu, dziurawca i winorośli. Dzięki zawartości aniny,antocyjanozydów, arnicyny, triterpneowychsaponin i flawonoidów głęboko odżywia i wyraźnie poprawia wygląd naczynek.

 

Efekty widoczne po zabiegu:

  • wycisza się gra naczyniowa, bledną zaczerwienienia skóry, wyrównuje się jej koloryt
  • cera staje się gładka i elastyczna
  • objawy podrażnień zostają złagodzone

 

 

CZAS TRWANIA/ CZĘSTOTLIWOŚĆ: 

Zabieg proponujemy wykonywać w serii około 6-10 zabiegów 1–2 zabiegi w tygodniu.

Czas trwania zabiegu:  ok. 60-90min

CENA:

twarz - 120zł

twarz, szyja - 140zł

twarz, szyja, dekolt - 160zł

 Znalezione obrazy dla zapytania organic series capillary

Ponad 98% składników występujących w kosmetykach OrganicSeries pochodzi z certyfikowanych upraw. Nie zawierają parabenów, syntetycznych barwników i perfum oraz olejów mineralnych. To dzięki temu otrzymasz pewność maksymalnych efektów, nie narażając się na niepożądane działanie środków uczulających.