Gdy skóra marzy o luksusie...

Dotyk czystego złota - luksusowy zabieg upiększający skórę z płatkami 24-karatowego złota i kompleksowym masażem.

Hypoalergica Max

Stworzony wg idei „po pierwsze nie szkodzić” zabieg przeciwzmarszczkowy przeznaczony do profesjonalnej pielęgnacji cery wrażliwej.

Gdy skóra dojrzała…

Hialuronowy zabieg przeciwzmarszczkowy o działaniu intensywnym, a jednocześnie łagodnym, dający natychmiastowe efekty poprawy wyglądu i kondycji skóry, polecany do pielęgnacji cery dojrzałej - Hialiq Expert

Przełomowe Wybielanie

Już po pierwszej wizycie dający widoczne efekty, zabieg kosmetyki profesjonalnej, likwidujący przebarwienia z innowacyjną molekułą wybielającą i chroniącą skórę przed fotostarzeniem – White Line.

Pro-Elastic

Skuteczny i bezpieczny zabieg przeciwrozstępowy, również dla kobiet w ciąży.

Masaże jak z bajki...

...MASAŻE AYURVEDYJSKIE. Ayurveda znaczy - "wiedza o zyciu". Jest holistycznym systemem medycyny naturalnej wywodzacym sie ze starozytnych Indii. Działa na trzech poziomach: fizycznym, psychicznym i duchowym. Podczas masażu następuje przywrócenie równowagi umysłu, serca i ducha. Istota masażu ayurvedyjskiego wiąże się z ruchem energii w ciele. Jest to subtelne połączenie masażu klasycznego i akupresury. Jest wykonywany miękkimi, głaszczącymi ruchami. 

Ayurveda służy profilaktyce i utrzymaniu stabilnego stanu zdrowia. Odkaża i oczyszcza ciało, a także pomaga w powrocie do zdrowia i rekonwalescencji po przebyciu ostrych czy przewlekłych chorób.