Chwila Wytchnienia

 

Żyjemy w świecie pełnym pośpiechu i stresu. Ów ciągły pośpiech i nadmiar obowiązków sprawiają, że zapominamy o odpoczynku, brakuje nam natomiast czasu na wyciszenie się i skupienie. Tymczasem odpoczynek jest tak samo ważny jak praca – wówczas nabieramy siły do dalszego wysiłku, działania, funkcjonowania, regenerują się nasze ciało i umysł. Warto pamiętać, że ludzie, którzy umieją odpoczywać, lepiej funkcjonują w życiu społecznym. Dlatego też stworzyliśmy zabiegi, w których nowoczesna kosmetyka w połączeniu z relaksacyjnym masażem, dały poczucie wytchnienia i zapomnienia dnia codziennego.

 

1. Rytuał „Slim & Sculpt” – zabieg modelujący obejmujący problematyczne czesci ciała (brzuch, pośladki, uda, łydki) 

- Dedykowany zabiegowi rytuał SCULPT BODYROLL to specjalna technika masażu za pomocą drewnianych rolek lub bańki chińskiej dla zwiększenia działania drenującego. Dodatkowo podczas kuracji wykorzystana jest również Kapsuła SPA, w której seans nie tylko zrelaksuje ale również pozwoli oczyścić organizm z toksyn oraz przyspieszy procesy metaboliczne.  

- Ponadto zabieg kończy się specjalnym rytuałem Finish & Relax, który wprowadza w stan prawdziwego relaksu i odprężenia. 

2. Zabieg na twarz

- konsultacja z kosmetologiem

- demakijaż wraz z tonizacją

- peeling kawitacyjny, jako alternatywa dla oczyszczenia manualnego

- maska algowa lub maska na bazie glinki organicznej

 

Czas pobytu: ok. 2 godz. 30min.   Cena: 260 zł