Zimowe Odprężenie

 

Kiedy o parapety zaczyna dzwonić deszcz, dni stają się coraz krótsze, a słońce tylko na chwilę wygląda zza chmur, wtedy jesteśmy pewni – za chwilę dopadnie nas jesienno-zimowa depresja. Wspomnienia lata zaciera szarzyzna ponurych i coraz chłodniejszych dni. Niestety pogorszenie pogody wpływa na formę fizyczną i psychiczną, przez co często wpadamy w przygnębienie objawiające się brakiem energii, chęci do działania i ucieczką w świat melancholii.

Dlatego walkę najlepiej rozpocząć od uświadomienia sobie, że to okres przejściowy i aby dotrwać do tego czasu musimy przedsięwziąć środki, dzięki którym zwalczymy niepogodę ciała i ducha. Niewątpliwie nic tak nie poprawia nastroju, jak małe przyjemności, czyli chwilowe i zmysłowe doznania. Rozkoszując się nimi uciekamy w nasz intymny świat zadowolenia. W związku z czym przygotowaliśmy dla Państwa pakiet, który pozwoli zapomnieć o tych gorszych  niedoskonałościach pór roku.

 

Pakiet zawiera:

1. Rytuał "Hydrium" - moc nawilżenia - zabieg obejmujący twarz, szyje, dekolt

Wykorzystany w zabiegu Hydrium rytuał SEASHELL SENSE za każdym razem dostarcza niezapomnianych wrażeń. Specjalny masaż wykonywany z wykorzystaniem naturalnych Muszli Tygrysich działa odprężająco,a manualna technika Body & Mind Harmony Massage stymuluje najważniejsze punkty twarzy, szyi i dekoltu.

Ponadto każdy zabieg rozpoczyna się i kończy specjalnymi technikami Cleansing & Relax oraz Finish & Relax, które wprowadzają w stan prawdziwego relaksu i odprężenia.

2. Masaż relaksacyjny całego ciała przy użyciu olejku arganowego z drobinkami złota

3Masaż stóp – gratis

 

Czas trwania: ok. 3,5 godz.  

Cena: 320 zł