Twój Dzień

Każdy dzień to wspaniała okazja by zrobić prezent sobie lub najbliższej osobie obdarowując ją bonem upominkowym. Specjalnie dobrane ekskluzywne zabiegi pozwolą Paniom zadbać o promienny wygląd ciała i ducha.

W skład pakietu wchodzą:

1. Ajurvedyjski masaż Ratnaabhyanga

Masaż na czakrach, głównych centrach energetycznych ciała (czakra) - ma na celu równoważenie tych punktów (centrów energetycznych), czego efektem jest stymulacja całego systemu nerwowego, pobudzenie przepływu prany (energii życiowej) w ciele fizycznym, a poprzez to stworzenie możliwości szybszej regeneracji i wyzdrowienia. Ratnaabhyanga to wyjątkowo ekskluzywny masaż, zarówno ze względu na przyjemne doznania jak i na sam wygląd kamieni.

2. Infuzja tlenowa skóry głowy (zabieg trychologiczny)

Infuzja tlenowa w trychologii stosowana jest w celu odmłodzenia włosów oraz jako szczególny zabieg przeciw wypadaniu. Właśnie z tego szczególnego powodu jest on polecany jest on polecany kobietom i mężczyznom w celu skutecznego leczenia łysienia. Infuzja tlenowa jest stosowana z takimi samymi doskonałymi efektami w leczeniu innych problemów skóry owłosionej. Efekty infuzji skóry głowy to z pewnością: większy wzrost, siła i elastyczność włosów, stymulacja odnowy komórek, a także regeneracja włosów. Infuzja tlenowa niesie za sobą także wiele innych korzyści.

3. masaż relaksacyjny twarzy - gratis

 

Czas trwania ok. 3 godz.   

Cena: 330 zł