Komórkowa Bio infuzja tlenowa Bio Oxy Infusion M'onduniq

 

Innowacyjny zabieg Komórkowej Bioinfuzji Tlenowej OxyDermié to wyjątkowy sposób iniekcji skoncentrowanych składników aktywnych w głąb skóry za pomocą czystego i naturalnie skoncentrowanego tlenu.

 

Zawarte w skoncentrowanych koktajlach specjalnie opracowane mieszanki wyjątkowych składników aktywnych wtłaczane są w głębsze warstwy skóry za pomocą tzw. mezoterapii tlenowej. Mezoterapia ta polega na miejscowym dostarczaniu skoncentrowanego tleny, który wraz z odpowiednim koktajlem zabiegowym przenika w głębsze partie otwierając pory skóry.

Dzięki zastosowaniu specjalnych technik ruchu głowicą Oxy’Injection czysty tlen pobiera ze specjalnego grawitacyjnego zbiornika odpowiednią porcję serum i rozprowadza sprężonym ciśnieniem składniki aktywne na miliony drobnych cząsteczek.

Czysty tlen, który produkowany jest przez specjalne ‚sita molekularne’ transportowany jest poprzez drobne kanaliki i pory skóry do głębszych warstw eliminując jednocześnie deficyt tlenowy. Odpowiednio natlenione komórki charakteryzują się skuteczniejszą przemianą materii oraz wykazują większą zdolność regeneracyjną. Odpowiednie natlenienie komórek to również ogromna dawka energii oraz zwiększenie potencjału tworzenia się nowych komórek skóry eliminując jednocześnie deficyt energetyczny.

Dzięki zastosowaniu innowacyjnej techniki zabiegowej OxyInfusion’IQ Bio’Infuzja Tlenowa M’onduniq to profesjonalna propozycja łącząca w sobie naturalne i bezpieczne żródło życia jakim jest czysty i skoncentrowany tlen oraz wyjątkowe koncentraty przygotowane dla wielu równych problemów skórnych. To również połączenie techniki ‚mezoterapii tlenowej’, a więc wtłaczania składników aktywnych w głębsze partie skóry oraz tzw. mikrozłuszczania towarzyszącego naturalnemu procesowi podawania skoncentrowanego tlenu. Działając na skórę sprężonym tlenem pod odpowiednim kątem oraz ciśnieniem nie tylko wprowadzamy składniki aktywne w głąb skóry i zaopatrujemy komórki w życiodajny tlen, ale również tworzymy na powierzchni skóry coś w rodzaju efektu ‚dermabrazji tlenowej‚ o wyjątkowo pobudzającym działaniu.

Metoda iniekcji tlenowej OxyDermié wykorzystując najbardziej naturalny i bezpieczny dla całej populacji składnik jakim jest czysty tlen, gwarantuje możliwość zastosowania terapii praktycznie u każdego klienta bez względu na wiek czy rodzaj skóry.

infuzja_tlenowa

 

 ZALETY ZASTOSOWANIA ZABIEGU

- Intensywne nawilżenie na poziomie komórkowym

- Dotlenienie komórek skóry i pobudzenie ich procesów metabolicznych

- Bezpieczeństwo bez względu na wiek

- Możliwość zastosowania na skórę twarzy, szyi dekoltu czy głowy

- Efekty widoczne już po pierwszym zastosowaniu

- Skoncentrowane koktajle o natychmiastowym i intensywnym działaniu

EFEKTY ZABIEGU

- Wygładzenie i odmłodzenie skóry ‘Prasowanie zmarszczek’

- Dotlenienie i nawilżenie skóry na poziomie komórkowym

- Podniesienie owalu twarzy - Poprawa jędrności i elastyczności

- Wypełnienie zmarszczek

- Lifting okolic oczu

- Uwydatnienie ust

- Pobudzenie naturalnych procesów odbudowy skóry

- Łagodzenie zmian trądzikowych (bakterie beztlenowe)

 

KONCENTRATY ZABIEGOWE

 

Nature Cosmetics - pielęgnacja naturalnym śluzem ślimaka (98%) wraz z kwasem hialuronowym 

Śluz ślimaka helix aspersa to naturalny surowiec pozyskiwany bezpieczną metodą, co daje gwarancję najwyższej jakości, potwierdzonej badaniami laboratoryjnymi i klinicznymi.

Naturalny śluz ślimaka dzięki zawartości glikokoniugatów wpływa na fibroblasty indukując syntezę kolagenu w skórze.

Składniki aktywne w śluzie t.j. kolagen, elastyna, kwas glikolowy, alantoina - inicjują procesy naprawcze i stymulują komórki skóry do regeneracji, w efekcie systematycznie poprawiając kondycję i wygląd skóry.

 

Serum FF Intesif' Fusion  Frequence'

Serum intensywnie wypełniające i nawilżające skórę z nisko- i wysokocząsteczkowym kwasem hialuronowym.

Wykorzystując bogactwo właściwości dwóch rodzajów kwasu hialuronowego działamy na wielu poziomach skóry.

Niskocząsteczkowy kwas hialuronowy poprzez przenikanie do głębszych warstw skóry, gdzie wiąże i zatrzymuje wodę wpływa na lepsze nawilżenie. Proces ten poprawia jędrność skóry i przyczynia się do spłycenia zmarszczek.

Wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy tworzy film ochronny na powierzchni naskórka ograniczając transepidermalną utratę wody. Nadaje skórze gładkość, elastyczność, nawilżenie, działa liftingująco. Umożliwia przenikanie substancji aktywnych w głąb skóry.

W serum dodatkowo znajduje się:

- olejek karotenowy - działa regenerująco i ochronnie na skórę, a także poprawia jej naturalny koloryt,

- d-pantenol - regeneruje skórę, działa przeciwzapalnie oraz łagodzi zaczerwienienia,

- MatrixylSynthe6 - peptyd, który działa stymulująco na 6 najważniejszych elementów tworzących macierz skóry oraz wzmacnia połączenie między naskórkiem a skórą właściwą. Skutkuje to mniej widocznymi zmarszczkami (zwłaszcza te znajdujące się na czole oraz tzw. "kurze łapki").

Po zabiegu skóra jest jedwabiście gładka i promienna.

 

 


 

Czas trwania zabiegu: ok 20-80 min. (w zależności od obszaru zabiegowego) 

Liczba zabiegów / Częstotliwość stosowania: 1 zabieg jako "zabieg bankietowy" - efekt utrzymuje się około miesiąca. 

Rekomendujemy wykonanie 5-6 zabiegów (raz w tygodniu) - efekty zabiegów utrzymują się do pół roku.

Cena:

Okolica oczu                                             100 zł

Twarz + cała okolica oczu i ust              250 zł

Twarz, szyja                                             270 zł

Twarz, szyja, dekolt                                290 zł